Soy Luna faninky Smějící se

Rozhovor s Karol a Ruggerem

15. dubna 2018 v 15:00
Ahoj, zde máte další rozhovor a tentokrát s Karol (Luna) a Ruggerem (Matteo).

Vzpomínáte si na okamžik, kdy jste se dozvěděli, že jste dostali roli?
Ruggero: Zrovna jsem byl na turné s Violettou a dozvěděl jsem se, že bych měl dostat roli. Zpočátku to bylo trochu vtipné, představit si, že bych se měl vrátit zpátky do Argentiny a zrušit projekty, které jsem plánoval po Violettě. Jsem strašně vděčný Disneymu, že mě vzali zpět. Měl jsem velké štěstí, protože se mi tohle všechno děje už podruhé.
Karol: V té době jsem šla na casting a po týdnu jsem byla zavolána zpátky. Stále si to pamatuji! Řekli mi: "Drahá Karol, rádi bychom vám sdělili zprávu. Vítejte v rodině Disney, jste součástí projektu Soy Luna!". Nikdy se mi nesnilo, že bych získala hlavní roli. Když mi řekli, že budu Luna, tak jsem téměř omdlela. Opravdu jsem to nečekala! Pak jsem si zabalila své věci a odletěla do Argentiny plnit si své sny!

Co se vám na seriálu líbí nejvíce? Čím je zvláštní?
Ruggero: Myslím si, že zvláštní věcí jsou kolečkové brusle. Vidím v médiích, že v Argentině, ale i všude ve světě lidé začali bruslit. Nedávno jsem četl, že zájem o sport v Argentině se od začátku seriálu ztrojnásobil!
Karol: Také věřím, že zvláštní věcí Soy Luny jsou kolečkové brusle. Tento seriál je úplně něco jiného než jakýkoliv jiný projekt společnosti Disney. Ale také to, že v seriálu se objevuje tolik různých a zajímavých postav. Divák se s nimi může lehce zidentifikovat.

Byl během natáčení seriálu nějaký okamžik, na který rádi vzpomínáte?
Ruggero: Ano, existuje mnoho zvláštních okamžiků. Tolik skvělých vzpomínek, které mohu sdílet s kamarády ze seriálu. Vždy se učíte a prožíváte mnoho nových věcí. Ale řekl bych, že se mi nejvíce líbilo natáčení scén z poslední epizody první sezóny. Byl to velmi intenzivní zážitek!
Karol: Ano, také věřím, že každý okamžik byl krásný. Vzhledem k tomu, že pracujete společně s tak obdivuhodnými, talentovanými, ale i přesto skromnými lidmi a pak nechcete, aby se to zastavilo. Ale musím také říci, že poslední epizoda první sezóny byla opravdu velmi zvláštní. Nejen proto, že to byla velmi krásná a intenzivní epizoda, ale také proto, že jsme všichni věděli, že to byla poslední epizoda, a to udělalo toto natáčení ještě obdivuhodnějším.

Ublížili jste si někdy při tréningu na bruslích?
Ruggero: Ano, je to velmi náročné! Při tréningu jsem si zranil kotník a nesměl jsem bruslit po dobu jednoho měsíce. Naštěstí to ale nebylo nic vážného, musel jsem pouze odpočívat.
Karol: Ano! Vtipné je, že většinou na podobnou otázku odpovídám - "Země je můj nejlepší kamarád"! Během tréningu na bruslích bylo mnoho zábavných okamžiků. Jsme rádi, že jsem v pořádku. Máme, ale dobrý tým, který nám vždy pomůže postavit se na nohy! Vždy když padáme, tak se smějeme - To je nejlepší způsob, jak se to naučit!

Jaká byla v dětství vaše oblíbená Disney postava?
Ruggero: Vždycky jsem sledoval mnoho pořadů na Disney Channel, mé oblíbené postavy jsou zejména "Zack a Cody" a "Lizzie McGuire".
Karol: Jsem fanoušek #1 kanálu Disney. Takže opravdu, i teď, když jsem doma se podívám na Disney Channel, abych viděla nové pořady. Disney princezna, kterou opravdu obdivuji je Merida.

Co se vám líbí nejvíce: Zpěv, Bruslení nebo Hraní?
Ruggero: Já jsem samozřejmě komplexní umělec a dělám vše stejně rád, ale kdybych si měl vybrat pouze jednu činnost, byl by to zpěv. Zpěv mě totiž baví nejvíc. Také píši své vlastní písně a upřímně doufám, že lidé budou tyto písně znát.
Karol: Mám ráda všechno, ale pokud bych si měla vybrat, řekla bych, že hraní!

Jaké bylo vaše vysněné povolání, když jste byli malý?
Ruggero: Když jsem byl malý, vždycky jsem chtěl být zpěvák, schopný zpívat na pódiu před obrovským publikem. To je můj sen a doufám, že se mi vyplní. Hodně mě inspirovalo to, že můj otec dříve hrával na kytaru…
Karol: Když jsem byla malá, doufala jsem, že budu herečkou a zpěvačkou. Když jsem dostala svou první hereckou práci v šesti letech, věděla jsem, že se chci tomuto povolání věnovat naplno! Jsem tak ráda, že mě moje rodina podporovala již od samotného začátku. Moje babička byla první osoba, která mě přivedla ke castingu - Je to jedna z mých nejcennějších vzpomínek…

Díváte se rádi na seriály? A jaké jsou vaše oblíbené pořady?
Karol: Ano, strašně ráda o víkendu sleduji seriály.
Ruggero: Také rád sleduji seriály. Mé oblíbené pořady jsou "Prison Break" a "Bloodline".
Karol: Ráda se dívám na "Gossip Girl" a "The Walking Dead".
The Walking Dead

Co děláte ve svém volném čase, když nejste na place?
Karol: Takže já spím. Chci ve svém volném čase relaxovat, protože na place jsem pod velkým tlakem. Chci dělat všechno dobře a uspokojit mnoho lidí, kteří tam pracují. Je to velmi intenzivní práce, musím se celý den soustředit. Pak často o víkendu spím do dvou nebo dokonce do čtyř hodin odpoledne a vrátím se do postele v 10 hodin večer.
Ruggero: Já trávím čas s rodinou a mými přáteli. Například jsem rád, když mohu jít na bowling nebo do kina. Je důležité, abyste si odpočinuli.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama